facebook

Oferta » Iniekcja

Może się wydarzyć, że wybudowany budynek posiada uszkodzoną izolację która nie chroni przed wilgocią. Jest to ogromne niebezpieczeństwo dla elementów konstrukcyjnych - ale też dla ogólnego stanu budynku. Najczęściej zdarza się, ze uszkodzenie izolacji następuje w miejscach które nie pozwalają na częściowe zburzenie i jej uzupełnienie. Wtedy do akcji wkracza nasza firma z usługą iniekcji.

Oferujemy możliwość uzupełnienia brakującej izolacji i uratowania Państwa domu przed destrukcyjnym działaniem wilgoci. Od lat z powodzeniem wykonujemy tego rodzaju prace a nasze izolacje uznawane są za trwałe oraz solidne.

Nasza firma stosuje uzupełnienia izolacji metodą iniekcji. Jest to uszczelnianie budynków, piwnic, suteren, jak również takich obiektów jak tunele, mosty, czy parkingi wielopoziomowe. Cechuje nas doskonała technika, duża wiedza oraz wysoka jakość stosowanych materiałów. Wykonane przez nas uzupełnienia skutecznie zastępują brakującą izolację i powodują, że problem wilgoci znika bezpowrotnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  • Dodaj link do:
  • facebook.com