Please specify the Content Block to use as a top bar content in Theme Options

Usługi
Odśnieżania
W okresie zimowym należy pamiętać o tym, aby regularnie odśnieżać swoją posesję. Chodzi zarówno o chodnik, plac przed domem, podjazd dla samochodu, jak i dach. Nieodśnieżony teren może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa osób, które znajdują się wewnątrz budynku oraz wokół niego.

Jeżeli nie masz czasu

odśnieżać swojej posesji lub nie posiadasz do tego odpowiedniego sprzętu, możesz skorzystać z usług firmy, która zajmie się tym w profesjonalny sposób.

Firma Kar-Trans oferuje takie usługi jak:

  • odśnieżanie Białystok
  • odśnieżanie dachów Białystok
  • odśnieżanie posesji Białystok

Wszystko odbywa się

przy użyciu profesjonalnych sprzętów, dzięki czemu odśnieżenie, nawet bardzo dużego terenu, wykonywane jest szybko i sprawnie. Firma Kar-Trans świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Najczęściej z tej oferty korzystają właściciele dużych firm oraz hipermarketów, którzy muszą zadbać o to, by parkingi oraz chodniki były dobrze odśnieżone.
Przede wszystkim trzeba jednak pamiętać o tym, aby regularnie odśnieżać dach. Jeżeli zostanie to zaniedbane może stanowić poważne zagrożenie. Sople spadające z dachu mogą być poważnym niebezpieczeństwem dla przechodniów, natomiast śnieg zalegający na dachu może doprowadzić do jego zawalenia, co stanowi zagrożenie dla osób przebywających wewnątrz budynku. Należy więc pamiętać o tym, żeby nie zaniedbywać swoich obowiązków związanych z odśnieżaniem posesji. Jeżeli nie masz czasu robić tego sam, skorzystaj z usług firmy Kar-Trans.